GÖZYAŞI GECELERİ
WEB SİTESİ
"www.gozyasigeceleri.com"
Müşteri
Gözyaşı Sanat A.Ş.
Kategori
Web Dizayn
Tags
WordPress, Web, Dizayn
Proje Linki
www.gozyasigeceleri.com

gozyasigeceleri.com web sitesi haber, biyografi, makale, fotoğraf ve videoları kolaylıkla paylaşabilmenize olanak tanıyan “En Çok Satan bir WordPress Teması” seçilerek yapılmıştır. Zengin tema seçenekleri, hızlılığı, dizayn ve tasarımıyla göz dolduruyor. Tamamen yeni bir deneyim. Zengin tema tasarımlarıyla daha fazla esneklik sunuyor.

Geliştirilebilir, güncellenebilir ve değiştirilebilir tema seçenekleriyle kendini kanıtlamış mükemmel bir tema. Aynı zamanda YouTube’daki videoları destekler ve bir derecelendirme sistemi içerir. En iyi SEO uygulamalarını kullanır. Hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Buna ek olarak duyarlı Google Reklamları ve AdSense’i destekler.

En hızlı web sitemizdir. Gerçekleştirmek için temanın her yönünü en iyi şekilde ayarlamak için oldukça zaman harcadık. Tüm sorgular en iyisi olduğu için elle kontrol edilir; tüm görüntüler ve kaynaklar site yükünü hızlı bir şekilde yükseltir ve tüm komut dosyaları profillendirilir ve en yüksek hızda çalışacak şekilde değiştirilir.

Kullanılabilirlik ve Tasarım92%
0%
Programlama88%
0%
Raporlama85%
0%
Veritabanları87%
0%

AŞAMALAR & SONUÇLAR

T

üm arşiv fotoğraf, bilgi, belge toplandıktan sonra bu bilgilere göre en uyumlu, en hızlı ve kullanabilir tema seçildi. Web sitenin tasarımı ve dizaynı tamamlandıktan sonra yayına girdi. Detaylı yönetim paneli sayesinde sitedeki her şeyi yönetebiliyor ve kontrol edebiliyorsunuz. Renkler, yazılar, tasarımlar, blog ayarları vb. İstediğiniz kadar kullanıcı ekleyebiliyor, kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebiliyorsunuz. Sosyal ağlarla uyumlu çalışan siteden her sayfayı paylaşma imkanı bulabiliyorsunuz.

G

özyaşı Geceleri web adresi arşivde bulunan Afiş, animasyon, klip, jenerik, kitap vb. gibi tüm belgeler web sitesine aktarıldı. Sahnelenmiş tüm programların kayıtları, özel çekilmiş klipler, programların fotoğrafları siteye yerleştirildi. Varolan Sosyal hesaplar takibe alındı. Kullanıcılara özel yetkiler verilerek takibe alındı. Proje uygulaması  devam etmektedir. Her gün taranan yazılar ve bilgiler siteye yüklenmektedir.

1
Veri Toplama: tüm bilgi, belge, fotoğraf ve videoların toplanması
2
Planlama: toplanan bilgilere göre tema ve tasarım çizimi
3
Uygulama: planlanan aşamaların bölüm bölüm hayata geçirilmesi

GÖZYAŞI GECELERİ PROJESİ

Uzun bir geçmişi olan “Gözyaşı Geceleri” web sitesi yenilendi. Özellikle sitenin fotoğraf tabanlı sistemini kodlama sistemine geçirerek site yapısı kurumsallaştırdı.
0
Wordpress
0
Yönetim Paneli
0
Hosting
0
%100 SEO
0
E-Posta
0
Responsive
0
Seslendirme
0
Google Kaydı
0
Teknik Destek