KÜLTÜR EVİ
WEB SİTESİ
"www.kulturevi.org.tr"
Müşteri
Kültür Evi
Kategori
Web Dizayn
Tags
WordPress, Web, Dizayn
Proje Linki
http://www.kulturevi.org.tr/

kulturevi.org.tr web sitesi haber, biyografi, makale, fotoğraf ve videoları kolaylıkla paylaşabilmenize olanak tanıyan “En Çok Satan bir WordPress Teması” seçilerek yapılmıştır. Zengin tema seçenekleri, hızlılığı, dizayn ve tasarımıyla göz dolduruyor. Tamamen yeni bir deneyim. Zengin tema tasarımlarıyla daha fazla esneklik sunuyor.

Geliştirilebilir, güncellenebilir ve değiştirilebilir tema seçenekleriyle kendini kanıtlamış mükemmel bir tema. Aynı zamanda YouTube’daki videoları destekler ve bir derecelendirme sistemi içerir. En iyi SEO uygulamalarını kullanır. Hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Buna ek olarak duyarlı Google Reklamları ve AdSense’i destekler.

En hızlı web sitemizdir. Gerçekleştirmek için temanın her yönünü en iyi şekilde ayarlamak için oldukça zaman harcadık. Tüm sorgular en iyisi olduğu için elle kontrol edilir; tüm görüntüler ve kaynaklar site yükünü hızlı bir şekilde yükseltir ve tüm komut dosyaları profillendirilir ve en yüksek hızda çalışacak şekilde değiştirilir.

Kullanılabilirlik ve Tasarım92%
0%
Programlama88%
0%
Raporlama85%
0%
Veritabanları87%
0%

AŞAMALAR & SONUÇLAR

T

üm bilgiler ve yazılar toplandıktan sonra bu bilgilere göre en uyumlu, en hızlı ve kullanabilir tema seçildi. Web sitenin tasarımı ve dizaynı tamamlandıktan sonra yayına girdi. Detaylı yönetim paneli sayesinde sitedeki her şeyi yönetebiliyor ve kontrol edebiliyorsunuz. Renkler, yazılar, tasarımlar, blog ayarları vb. İstediğiniz kadar kullanıcı ekleyebiliyor, kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebiliyorsunuz. Sosyal ağlarla uyumlu çalışan siteden her sayfayı paylaşma imkanı bulabiliyorsunuz.

K

ültür Evi web adresi toplanan tüm bilgiler (Fotoğraflar, yazılar, hatıralar, videolar vb.) dijial ortamda olmayan tüm bilgiler tarayıcıdan geçirilerek ve yeniden dizgi yapılarak web sitesine aktarıldı. Cenaze töreninde fotoğraf ve video çekimleri yapıldı. Biyografisini anlatan animasyonlu belgesel seslendirilerek yayınlandı. Tüm hazırlık ve uygulama aşaması 1 gün sürdü. Proje uygulaması  teslim edilmiştir. 

1
Veri Toplama: tüm bilgi, belge, fotoğraf ve videoların toplanması
2
Planlama: toplanan bilgilere göre tema ve tasarım çizimi
3
Uygulama: planlanan aşamaların bölüm bölüm hayata geçirilmesi

Kültür Evi PROJESİ

Kültür Evi web sitesi kısa bir süreç sonunda tamamlandı. Özellikle mevcut bilgilerin hızlı bir şekilde photoshop ile dekupe ve düzenleme yapılarak kurumsallaştırılmıştır.
0
Wordpress
0
Yönetim Paneli
0
Hosting
0
%100 SEO
0
E-Posta
0
Responsive
0
Seslendirme
0
Google Kaydı
0
Teknik Destek